Aparatura medyczna w sklepach internetowych w Polsce

Nasz Sklep internetowy istnieje od 1991 roku i prowadzi handel sprzętu medycznego. Posiadamy w swojej ofercie duży wybór wyrobów medycznych przeznaczonych do czy osób prywatnych. Nasze produktu produkowane są z wysokiej jakości materiałów posiadające długi gwarancje i wszelkie atesty i certyfikaty. Polecamy: http://www.euro-medical.pl/

Naszą misją jest wspieranie tych, którzy pomagają, dlatego oferujemy sprzęt rehabilitacyjny. Szeroki asortyment wyrobów do kompleksowego wyposażenia szpitali oraz  prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, jak również sprzęt do użytku domowego, stosowany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny konieczne do wykonywania leczenia i operacji z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

Sprawdź naszą stronę www oraz zapoznaj się z cenami sprzętu i aparatury szpitalnej. Zaopatrujemy wiele szpitali na terenie kraju. Rozwijamy też eksport za granicę od 5 lat. Nasze wyroby ratują życie pacjentom w wielu placówkach medycznych. Sprawdź nasze produkty.


Atrakcyjne ceny aparatury medycznej – Zobacz naszą stronę internetową : http://www.salamed.pl/produkty/aparaty-ekg/

Dzięki różnorodności naszych sprzedawanych wyrobów każdy klient znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie są także wózki inwalidzkie dla dorosłych, standardowe, elektryczne oraz wózki bardzo lekkie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www. Kupując wózki u nas w punkcie otrzymasz 34 miesiące gwarancji. Świadczymy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dysponując niebywale sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, firma Euro-Medical ma możliwość wciąż rozwijać się jako producent asortymentu medycznego. Codzienną pracę opieramy na długoletniej tradycji, która od zarania umożliwia naszej firmie stale poszerzać swoje możliwości. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest obytym producentem jak również sprzedawcą sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, aparatury medycznej jak i pozostałych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy jesteśmy na rynku od 2000 roku oraz wciąż rozwijamy swoją działalność w sekcji medycznej. Firma Euro-Medical narodziła się w 2000 roku, z misji zaoferowania polskim klientom wysokiej klasy sprzętu oraz aparatury medycznej.

Oferujemy sprzęt medyczny:

– Aparaty EKG i ssaki medyczne

– Holtery i Koncentratory tlenu

– Wózki inwalidzkie oraz wózki anestezjologiczne

– Meble medyczne i szafki przyłóżkowe