APARATURA MEDYCZNA

Firma SALAMED jest profesjonalistą na rynku aparatury medycznej. Staliśmy się doskonałym wyborem dla placówek medycznych poszukujących:

  • kardiomonitory
  • aparaty ekg
  • aparaty KTG
  • pulsoksymetry
  • ssaki medyczne
  • pompy infuzyjne.

Dzięki wyborowi naszej firmy masz pewność, że pracujesz z firmą mającą doświadczenie. Działamy na rynku medycznym od 2000 roku.
Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości sprzętu i usług szpitalnych w celu przyczynienia się do dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i duchowego każdego pacjenta i całej społeczności. Nasza aparatura spełnia wszystkie restrykcyjne normy
Opracowujemy doskonałe produkty dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i technologiom, które poprawiają jakość. Nasza aparatura spełnia wymagania klientów. Świadczą o tym każde kolejne nasze realizacje.
Czekamy na wzmocnienie naszych relacji ze szpitalami, instytutami medycznymi, dostawcami i naszą społecznością.
Chcemy zbudować środowisko pracy, w którym każda osoba jest ceniona, szanowana i czerpie korzyści z możliwości skorzystania z osobistego i zawodowego rozwoju.
Jeśli szukasz jakiegoś wyroby zachęcamy do współpracy z nami. Wyślij do nas zapytanie. Z przyjemnością na nie odpowiemy, opracowując Państwu cenę.

Nasz asortyment aparatów EKG http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg rozszerza się o nowe modele 3/6/12 kanałowe do pomiaru EKG u chorych pacjentów. W sprzedaży posiadamy również kardiomonitory o różnej rozdzielczości ekranowej, zachęcamy do zaglądnięcia tutaj i poznania oferty. Posiadamy różne modele ssaków medycznych o dużej i mniejszej pojemności ssania kliknij tu aby zobaczyć wszystkie modele. Firma Euro Medical zaprasza na stronę www – poznajcie nasze asortymenty aparatury medycznej takiej jak spirometry, defibrylatory czy holtery.