Chłodziarka farmaceutyczna

W naszej ofercie sa przenośne lodówki i lodówko-zamrażarki o kubaturze od 140 ml do 330 litrów. Są to niewielkie lodówki zasilane bateryjnie, idealne dla diabetyków i ludzi bioracych leki wymagające stałej, niskiej temperatury (np. hormony). Większe, samochodowe chłodziarki i lodówko-zamrażarki proponowane dla służby zdrowia, głównie do przewozu leków, szczepionek, krwi, organów oraz dla laboratoriów do przewożenia próbek również wyposażany w akumulatory czyniąc je w zupełności mobilnymi.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty urządzeń dla przychodni, pracowni i gabinetów medycznych. Wszystkie przedstawiane chłodziarki wyróżniają się wysoką wydajnością a także nowoczesnym wyglądem. http://www.euro-medical.pl/chlodziarki-na-leki

Lodówka medyczna jest gwarancją bezpiecznego przetrzymywania szczepionek a także lekarstw.
Wymogi dotyczące przetrzymywania szczepionek i lekarstw są ściśle określone wytycznymi prawa po to, by medykamenty zachowały wszystkie właściwości lecznicze a także były bezpieczne dla pacjentów. W związku z tym niektóre z nich muszą być utrzymywane w niskiej temperaturze. Punkty szczepień, gabinety lekarskie i apteki powinny być więc wyposażone w specjalne lodówki medyczne. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze profesjonalnej chłodziarki?
Monitorowanie temperatury, w jakiej przewożone są medykamenty, to jedna z najważniejszych procedur przy używaniu z lodówki. Dlatego wysokiej klasy sprzęt do przetrzymywania szczepionek, lekarstw i próbek powinien być wyposażony w programator temperatury, który będzie pozwalał na dostosowanie jej optymalnego zakresu. Istotnymi elementami są też: elektroniczny termostat oraz termometr cyfrowy, dzięki którym można sprawdzać jakość chłodzenia wewnątrz urządzenia bez potrzeby otwierania drzwi. Medykamenty muszą być trzymane w temperaturze od 2 do 8 stopni Celsjusza, aby utrzymały swoje właściwości i były bezpieczne dla pacjentów. Dlatego profesjonalna chłodziarka powinna mieć możliwość ustawienia alarmu dźwiękowego i wizualnego dla wysokich i niskich temperatur innych niż ustalonego przedziału. Najlepsze lodówki na leki na polskim rynku.