Fotel medyczny ginekologiczny JFG 2:

Zawsze proponujemy Państwu cenę konkurencyjną do standardów rynku.
Fotel ginekologiczny JFG-2 spisze się zarówno w warunkach łatwiejszych jak i tych bardziej wymagających. W związku z tym oferujemy Państwu wyrób trwały, jak przystało na używany w placówkach medycznych. Zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie klienta.

Fotel ginekologiczny został wykończony z profili stalowych zabezpieczonych farbą proszkową. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała nie tracąc przy tym na nowoczesnym designie i schludnym wykończeniu. Stół został zaprojektowany z troską o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów. Jest wyposażony w regulowane oparcie z wygodnym podgłówkiem, jak również wymontowywany podnóżek oraz regulowane we wszystkich płaszczyznach podkolanniki. W stole tym istnieje możliwość uzyskania pozycji leżącej, Trendelenburga i anty-Trendelenburga. W standardzie znajduje się kosz ze stali nierdzewnej oraz zamontowany w stelażu składany podest ułatwiający wejście i zejście z fotela. Blat pokryty jest wysokiej klasy materiałem skóropodobnym.
Fotel standardowo wykończony jest w tapicerce bezszwowej.
Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym.
Fotel ginekologiczny JFG 2 o budowie prostej i bardzo stabilnej, nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i schludnym wykończeniu. Fotel został zaprojektowany z myślą o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów.

Wejdź na naszą stronę internetową www aby poznać podobny asortyment naszego sprzętu.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania ceny