Fotel zabiegowy ST-02

Kupując u nas zyskujecie Państwo wyrób o wyśmienitej jakości oraz cenach.


Pobieranie krwi to zaawansowana czynność która wymaga właściwego sprzętu takiego jak oferowane stanowisko do pobierania krwi i iniekcji. Dobór dobrego stanowiska do pobierania krwi oraz iniekcji jest najistotniejszy w celu zagwarantowania bezpieczeństwa zabiegu, dlatego nasze podukty stoją na najwyższym poziomie pod kątem użyteczności. Wybierz nasze stanowiska do pobierania krwi i nie martw się o przebieg zabiegu !

Fotel do pobrań jest zrozumiałym i wygodnym rozwiązaniem upraszczającym sprawne dokonywanie zabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Powyższe stanowisko do iniekcji pozwala na to to dzięki użyciu wygodnego rozwiązania opierającego się na na możliwości zmiany położenia podłokietnika o kąt 180o, zmiany położenia zespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o równieżopcjadopasowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta.Nasze stanowiska stanowiąwyśmienitewyposażenie gabinetów lekarskich. Meble Medyczneprodukowane przez naszą firmę zapewniająnajlepszy standard i jakość wykonania. Stanowisko do pobierania krwi, to produkt, który poprzez zintegrowanie krzesła i stolika zabiegowego przeznaczony jest do ułatwieniaprzeprowadzenia zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Przeznaczony jest do stosowania w plaówkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Idealne meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia. Przeprowadzenie tej proceduryułatwia przestawne, ściśle zintegrowane siedzisko z oparciem, które przezmodyfikacjęumiejscowieniaumożliwiaswobodneprzeprowadzenie zabiegu. Wyrób wyposażony jest we wspornik „podłokietnik”, który służy do oparcia przedramienia pacjenta lub osoby poddawanej zabiegowi.

Zobacz cala ofertę naszych foteli do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi
Poznaj ofertę