Łóżko szpitalne UNIQUE+

Poznaj ceny naszych łóżek elektrycznych. Nasza firma od wielu lat dostarcza łóżka medyczne, zarówno elektryczne jak i o niezmiennej wysokości. Są to produkty wysokiej klasy, które regularnie chwalą klienci. Nie oferujemy półśrodków- tylko wyroby o świetnej opinii.

Zaawansowane technologicznie łóżko o niezwykle dużym udźwigu pacjenta, bo aż 500 kilogramów.
Wszystkie pozycje uzyskiwane są za pośrednictwem silników elektryki kierowanych pilotem standardowym, przewodowym. Struktura łóżka umożliwia ułożenie w:
– funkcji wejściowej (leże 35 cm nad podłogą)
– funkcji  Trendelenburga: 17o
– pozycji anty-Trendelenburga: 17o
– funkcji Fowler’a (krzesełko)

W wyposażeniu łóżko ma materac i dwudzielne barierki boczne, zabezpieczające chorego na całej powierzchni leża, dodatkowo  zabezpieczone układem umożliwiającym opuszczenie obudowy tylko od strefy zewnętrznej łóżka. System jazdy składa się z czterech kół o wielkości 125 milimetrów, blokowanych centralnie. Oparcie pleców zaopatrzone w system CPR – automatyczne opuszczanie segmentów w razie braku zasilania centralnego oraz w system auto regresji, zatrzymując zakleszczeniu pacjenta podczas ruchu segmentów.
ŁÓŻKO dysponuje sporo opcji dodatkowych i akcesoriów opcjonalnych, które klient może dokupić za zapłatą, np.: podświetlenie podłogi, przedłużanie leża, półka na prześcieradło, akumulator itd. W razie zakupu szerokiego zaawansowanymi opcjami proszę o kontakt.

Łóżko szpitalne UNIQUE Dane techniczne:
– długość całkowita:  2280 milimetrów
– długość łożka:    1950 mm
– szerokość cała:    1130 milimetrów
– szerokość łożka:  910 mm
– wysokość minimalna leża:  350 milimetrów
– wysokość maxi leża:    800 mm
– obciążenia łóżka:    500 kg
– średnica kółek:  125 milimetrów
– kąt ruchu oparcia pleców:    55 stopni
– kąt ruchu segmentu udowego: 55 stopni
– kąt funkcji TB i A-TB:    po 17 o

Polecamy zapoznać się z naszym sprzętem i jego opcjami – kliknij tutaj.

Poznaj cenę