Pulsoksymetr

Pacjenci cierpiący na chorobę układu oddechowego muszą być w stanie szybko zmierzyć poziom nasycenia tlenem i pulsować, szczególnie w nagłych przypadkach. Pulsoksymetr jest niedrogim i nieinwazyjnym narzędziem, które mierzy zarówno poziom tlenu, jak i tętno, zapewniając wyniki w ciągu kilku sekund.
zwiększająca się siła i ogólny stan zdrowia wynika z częstych ćwiczeń. Chociaż ćwiczenia są niezbędne dla pacjentów z chorobami układu oddechowego, niezwykle ważne jest, aby ci pacjenci monitorowali swoje nasycenie tlenem i puls przed, w trakcie i po wysiłku. Pulsoksymetry, zwane również palcami, są szybkim i łatwym sposobem zmierzenia tych funkcji. Pulsoksymetry można stosować w wielu innych sytuacjach, takich jak monitorowanie efektów nowego leku na płuca.

Pulsoksymetry wykorzystują czerwone światło i światło podczerwone do pomiaru ilości światła pochłanianego przez krew. Porównując te dwa światła, pulsoksymetr jest w stanie określić poziom nasycenia krwi. Proces trwa tylko kilka sekund i jest całkowicie bezbolesny.

Przenośny pulsoksymetr, idealny do podróży lub osób w podróży, jest lekki i kompaktowy, pasuje do niemal każdego rozmiaru torby lub torebki. Dla małych dzieci, dorosłych i seniorów pulsoksymetr jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto potrzebuje monitorować poziom tlenu we krwi.

Jeśli interesuję Państwa zakup sprzętu jakim jest pulsoksymetr zapraszamy na stronę.