SZAFA LEKARSKA, MEDYCZNA MDBW/1 – DWUDZIELNA, JEDNODRZWIOWA, METALOWA Z PRZESZKLONYMI BOKAMI

Szafa medyczna to niezbędne osprzętowanie w placówkach medycznych, szpitalach i przychodniach. Jest uniwersalnym i komfortowym rozwiązaniem na bezpieczne przechowywanie medykamentów jak również drobnego sprzętu medycznego.

CECHY SZAFY LEKARSKIEJ
Szafa medyczna, jednodrzwiowa, zbudowana z części górnej i dolnej o lekko różnorodnejbudowie, to konstrukcjawykończona z wysokiej jakości blach o grubości od 0,8 do 1,0 mm, pokrytych estetyczną i wytrzymałą powłoką lakierową wykonaną w technologii proszkowej. Warstwa lakieru niewrażliwa na rdzę i drobneuszkodzenia mechaniczne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu klientma możliwośćwybrać i dostosować kolor szafy do każdego wnętrza. Standardowy kolor szafy to jasno szary.

Zobacz pełną ofertę na szafy medyczne przeszklone.

Część górna zaopatrzona jest w solidne drzwi zamykane kluczem z wygodną klamką. Dzięki półkom o maksymalnym udźwigu 25 kilogramów, przeszkleniu drzwi i boków, wszystko stworzone ze szkła hartowanego, szafa jest bezpieczna w użyciu.

Część dolna bez przeszklenia, wyposażona jest w jedną szklaną półkę, zamykaną pełnymi drzwiami uchylnymi zamykanymi kluczem.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów, kliknij http://www.euro-medical.pl/szafy-lekarskie

Drzwi dolne i górne blokowane są zamkiem baskwilowym 3-punktowym, którego budowaumożliwiadopasowanie rygla powyżej i poniżej mechanizmu blokującego. Zamek obraca się, a rygle wpasowują się w szczeliny lub uchwyty znajdujące się w górnej i dolnej części szafy. Zapewnia to większą odporność i lepsze zabezpieczenie szaf i drzwi.

WYMIARY SZAFY:
 – Wysokość 1800 mm (+100milimetrów z nogami z blachy lub kołami)
 – Szerokość 600 mm
 – Głębokość 420 milimetrów

Poznaj ofertę

Tutaj obejrzysz produkt szafa na leki szpitalna